Haber

Kılıçdaroğlu’nun kaset iddialarının ardından İnce’ye çağrı: Masamız açık, bu pisliği birlikte temizleyelim

Millet İttifakı Başkan Adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Millet Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin rahatsızlığı ve özel hayatından duyduğu rahatsızlıkla ilgili gazeteci İsmail Saymaz’a açıklamalarda bulundu.

“BU KİŞİLER YAPILARA SÖZ VERİYOR, YÜKLEYİCİLER”

Kılıçdaroğlu, “Rahatsızlığını duyduğum andan itibaren kendisine ulaşmaya çalıştım ama ulaşamadım, sonunda ulaşabildim. Kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum. bunu yapanlar ajan, şantajcı, montajcı pisliklerdir, bunları siyasetten ve toplumdan uzaklaştırmak gerekir.

“BU STRESLERİ SİYASETTEN HEP BİRLİKTE TEMİZLEYELİM”

Çünkü bunlar yabancı istihbarat ajanlarının eline düşmüş zavallı insanlar. Halil İbrahim soframızın kendisine her zaman açık olduğunu buradan belirtmek isterim. Gelmek istiyorsa otursun, soframıza beraber bozuk para getirelim. Bu pisliği siyasetten hep birlikte temizleyelim.”

NE OLDU?

Sosyal medyada Taşra Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile ilgili olduğu iddia edilen müstehcen sahneler yayınlandı. Yaşanan gelişme sonrası sağlık sorunları yaşadığı öne sürülen İnce, planladığı iki mitingini iptal etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu