Teknoloji

Epic Games’ten Yeni Retro Oyun ‘Love’ Geldi

Retro Oyun severler için Epic Games, Love adlı platform oyununu kullanıcıların beğenisine sundu. Epic Games, dijital oyun endüstrisindeki atılımlarıyla tanınıyor. Armağan oyun kampanyalarıyla oyuncuların ilgisini çekmeyi başarıyor. Love ilk bakışta nostaljik retro oyunları anımsatıyor.

Epic Games tekliflerine geçtiğimiz haftalarda da devam etmişti. Derin suları keşfetmeyi teşvik eden Sail Forth oyunu da benzer şekilde oyun severlerin beğenisine sunuldu. Bu oyunun birçok ayırt edici özelliği, dost canlısı balıklarla, gemi filosuyla ve deniz korsanlarıyla dolu bir dünyayı keşfetme fırsatı sunuyordu.

Aşk Oyunundaki Gerçek Cazibe, Geliştirilmiş Yeniden Doğma Özelliğidir

16 bölümden oluşan bu oyun, oyunculara zorlu bir deneyim vaat ediyor. Oyunun ana cazibesi, oyun için özel olarak geliştirilen yeniden doğma mekaniğidir. Dinamik müzik, zorlu puanlama sistemi ve yüksek zorluk seviyesi oyunu çekici kılıyor.

Muhteşem bir teknoloji olan Epic Games’in bu jestleri, oyun dünyasında heyecan yaratma geleneğinin bir parçası haline geldi. Love, 16 ana hikaye seviyesine ek olarak önceki bölümlerin dezavantajlarını bir araya getiren 7 seviyeli bir Remix modu içerir.

Bu oyuna ücretsiz sahip olmak için şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Epic Games uygulamasını açın.
  • “AŞK” sayfasına tıklayın.
  • Sağdaki Satın Al butonuna tıklayın.
  • İşlemlerin tamamlanmasını bekleyin.

haber-sarioglan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu