Ekonomi

Aytemiz, GastroClub ile yeni bir iş birliğine imza attı

Aytemiz, indirimli yiyecek ve içecek fırsatları sunan GastroClub ile yeni bir işbirliğini duyurdu. İş birliği kapsamında 1200’den fazla restoranda indirim yapan GastroClub üyeleri, Aytemiz istasyonlarında da yüzde 3’e varan indirimlerle akaryakıt alma fırsatını bekliyor. Her akaryakıt alımında geçerli olan kampanya 30 Ağustos’a kadar devam edecek.

Aytemiz istasyonlarından avantajlı fiyatlarla akaryakıt almak isteyen GastroClub üyeleri, “Hayat ayrıcalıkları” kategorisinden kampanya kodlarını aldıktan sonra Aytemiz Vaay uygulamasını indirip “Katılım kodunu girin” alanına kampanya kodunu giriyor. Böylece Türkiye’nin birçok seçkin restoranında avantajlı fiyatlarla yemek yiyen GastroClub üyeleri, Aytemiz istasyonlarından da %3’e varan indirimlerle akaryakıt satın alabiliyor.

GastroClub; 1200’den fazla seçkin restoranda sunduğu yüzde 50’ye varan indirimlerin yanı sıra market alışverişinden kuru temizlemeye, spor harcamalarından beslenmeye kadar birçok alanda üyelerine ek ayrıcalıklar sağlıyor. Tüm bu imkanlarla GastroClub üyeleri artık Aytemiz istasyonlarından avantajlı fiyatlarla akaryakıt alma şansına da sahip oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu