Yaşam

Yasmin Erbil: Mehmet Ali Erbil bana babalık yapmadı

Mehmet Ali Erbil’in küçük kızı Yasmin Erbil, babasının özel hayatına ilişkin açıklamalarda bulundu.
“Bana babalık yaptığını düşünmüyorum, bir yaram var ve asla iyileşmeyecek” diyen Yasmin Erbil, babasının kendisinden küçük kadınlarla ilişki yaşamasından rahatsız olduğunu itiraf etti.

Gazeteci Oya Çınar’ın programı Oyalamacalar “Mehmet Ali Erbil hakkında tonlarca görüş var… Özel hayatında büyümek istemeyen şımarık çocuk gülünecek bir şey mi, yoksa sınavı devam mı ediyor?” soruyu sordu.

‘YARAM VAR VE HİÇ KAPANMAYACAK’

“Devam ediyor” diyen Erbil, “Pek babalık gördüğümü sanmıyorum. Nasıl ki babamın annesinden yarası varsa bende de babamdan yara var. Bu yara asla iyileşmez. (… ) Etrafında çok fazla kadın ve genç kızın olması hâlâ canımı acıtıyor. Üstesinden geldiğimi söyleyemem.” “Babasını eleştirdi.

Yasmin Erbil, “Bazen benden bile genç olduğunu duyunca rahatsız oluyorum, bilmiyorum, insanları rahatsız ediyor, artık 27 yaşındayım, bazen de 25 yaşında olduğunu duyunca rahatsız oluyorum” dedi. yaşlı kız.”

‘BABAM GİBİ İNSANLARI SEVMİYORUM’

Yasmin Erbil de “Babam gibi insanları sevmiyorum, uzak duruyorum” dedi.

66 yaşındaki şovmen Mehmet Ali Erbil, son olarak kendisinden 40 yaş küçük Gülseren Ceylan ile olan ilişkisiyle gündeme geldi.

Gülseren Ceylan’a doğum gününde evlenme teklif eden Erbil, ayrılıklarını “Ailesi kızı reddetti, aşkla ayrılmak zorunda kaldık” diyerek açıkladı. 26 yaşındaki Ceylan, “Ayrılmamız zor oldu, gerçek aşk vardı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu