Yaşam

Ünlü Oyuncuların Dizi ve Filmlerde Oynamayı Reddettiği ve Senaryodan Çıkartıldığı Sahneler

Zevkle izlediğimiz dizi ve filmlerde oyuncuların asla oynamayı reddetmediği senaryolara bir göz atalım… ?

Kaynak:https://www.buzzfeed.com/aglover/14-s…

1. The Office’te Jim rolünü oynayan John Krasinki, yazarların Jim’in Pam’i Cathy ile aldatması fikrini kesinlikle reddetti.

2. Friends dizisinde Chandler Bing rolünü canlandıran Matthew Perry, yerdeki sandviçleri sevdiği için karakterinin striptiz kulübünün müdavim müşterisi olmasından hoşlanmadığı için senaryoyu değiştirmişti.

3. Morgan Freeman, Shawshank Redemption filminde canlandırdığı Red karakterinin arkadaşı Andy ile tanıştığında onun mızıka çalmasını istememişti. Bu fikirden hoşlanmadı çünkü bu siyah insanlar için çok tipik bir şeydi.

4. Viggo Mortensen Hobbit filmlerinde Aragorn’u oynamayı reddetti. Bunun sebebinin ise hikayeye göre Aragon karakterinin o dönemde henüz doğmamış olması gerektiğini savundu.

5. Michelle Rodriguez, Hızlı ve Öfkeli’deki Letty karakterinin Dominic’i aldatmasına izin vermedi.

6. Jessica Alba, Into the Blue’nun çekimleri sırasında kaplan köpekbalığıyla yüzmek zorunda kaldığı bir sahneyi geri çevirdi.

7. İddiaya göre Emma Watson, Channing Tatum’un altında sadece külotla dans ettiği için This Is The End sinemasından ayrıldı.

8. Ben Affleck, Gone Girl’de karakteri Nick’i oynarken Amerikan basketbol takımı Boston Red Sox’un büyük bir hayranı olduğu için Yankees şapkası takmayı bile reddetti.

9. Mary Magdalene filminde Joaquin Phoenix. İsa rolünü oynarken kör bir karakterin gözlerine çamur sürmeyi reddetti.

10. The Handmaid’s Tale’de Komutan Fred Waterford’u canlandıran Joseph Fiennes, karakterinin karısına tecavüz ettiği bir sahneyi çekmeyi reddetti.

11. Shake It Up dizisinde Rocky Blue rolünü oynayan Zendaya, ilk öpücüğünü almadığı ve bu anın televizyonda yayınlanmasını istemediği için kamera karşısında birini öpmeyi reddetti.

12. Kariyerinin başlarında James Corden, Hollyoaks’ta hademe rolünü oynadığında, müstehcen şakalar içeren bir sahneyi çekmeyi reddetmişti.

haberpatnos.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu