Teknoloji

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 7 – 14 Mayıs 2024

Oyun dünyasında yeni bir haftaya girmemizin ardından, Steam’de geçen haftanın en çok satanları haberimiz ile yine karşınızdayız. SteamDB tarafından edinilen bilgiler ışında hazırlanan güncel listede, bir önceki hafta ile karşılaştırıldığında, ne gibi değişikliklerin yaşandığına hep birlikte bakalım. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Steam Sonsuz Yeniden Oynanabilirlik Festivali Başladı!


Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları Belli Oldu

  1. Hades 2
  2. V Rising
  3. Helldivers 2
  4. Stellaris
  5. Gray Zone Warfare
  6. Animal Well
  7. Manor Lords
  8. EA Sports FC 24
  9. Hades
  10. Homeworld 3

SteamDB sitesinin verilerinde her ne kadar Counter-Strike 2, Apex Legends ve PUBG: Battlegrounds gibi oyunlar da olsa da, ücretsiz olarak da indirip oynayabildiğimiz için, listemizde yer vermemeyi uygun bulduk. Yeni haftada, zirvede yeniden büyük bir değişikliğin yaşandığını görüyoruz. Geçtiğimiz hafta zirveyi ele geçirmiş olan Gray Zone Warfare beşinci sıraya kadar gerilemiş iken, yerine Erken Erişim versiyonu sürpriz bir şekilde satışa sunulan Hades 2 oturmuş durumda.

Güncel listede düşüş kaydeden oyunlar arasında EA Sports FC 24 ve Manor Lords da bulunuyor. Bir önceki haftanın beşincisi olan futbol oyunu sekizinci sıraya, simülasyon ve strateji oyunu ise yedinci sıraya gerilemiş. Buna karşılık olarak, halefinin sürpriz Erken Erişim çıkışının ardından Hades dokuzuncu sıradan ilk ona geri dönmüş iken Stellaris ve tam sürüme geçiş yapmış olan V Rising de geri dönen oyunlar ikinci ve dördüncü sıradan bize el sallıyorlar.

Son olarak, geçtiğimiz haftanın dördüncüsü olan Helldivers 2 bir basamak yükselerek üçüncü sıraya oturmuş durumda iken dün itibarıyla çıkmış olan Homeworld 3 de son sırada kendisine yer bulmuş.

haber-darende.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu