Haber

Paylaşımlarını Silmeye Başladılar, Tayyar ve Özlem Öz Bu Kez de Web Sitelerini Ayarladılar

Dilan Polat ve Engin Polat’ın tutuklanmasının ardından gözler, uzun süre çiftin kimliğine büründüğü düşünülen Özlem Öz ve Dr.’ye çevrildi. Tayyar Öz çiftine dönüştü. Avukat Feyza Altun’un haklarında dikkat çeken iddialarda bulunduğu çift, Altun’un paylaşımının ardından paylaşımlarını kaldırmaya başladı. Son saldırıları kliniklerinin web sitesinde değişiklik yapmaktı. Ayrıntılar?

Hatırlarsanız Dilan ve Engin Polat çiftinin soruşturmasını ilk günden beri takip eden ve dikkat çeken açıklamalarda bulunan avukat Feyza Altun, geçtiğimiz günlerde oklarını başka bir çifte çevirmişti.

Altun, Hasret Altınok Öz ve Tayyar Öz’e dikkat çekerek, “Bunlara da bakmamız lazım arkadaşlar.” dedi. Ve çift hakkında çok detaylı bir araştırma yaptı…

Kısacası Instagram’da 2,5 milyon takipçisi bulunan Hasret Altınok Öz, tıpkı Dilan Polat gibi lüks ve gösterişli hayatıyla ön plana çıkıyor.

Pek çok takipçinin Dilan Polat’ı taklit ettiğini düşündüğü Özlem Altınok Öz’ün kendine ait güzellik salonu ve e-ticaret sitesinde mağazası var. Ayrıca eşi Dr. Tayyar Öz’ün de kendi kliniği bulunuyor ve bildiğimiz kadarıyla bu klinikte sülük tedavisi, hacamat, dolgu ve botoks gibi farklı işlemler yapılıyor.

Dikkat çeken ise Feyza Altun’un kısa sürede çiftin servetini ve geçimini sorgulamasının ardından Tayyar ve Hasret Öz’ün birçok paylaşımını kaldırmaya başlamasıydı.

Feyza Altun’un “Temiz Özlem” diyerek paylaştığı hikayeye göre Hasret Öz, kendisi ve ailesiyle ilgili paylaşımlar yapmaya başladığından bu yana 25’e yakın paylaşımını kaldırdı ve ürün tanıtımlarını azalttı.

Ama öyle görünüyor ki, sadece paylaşımı kaldırmakla kalmamışlar… Kendi cephelerinden yeni bir hamle daha geldi.

Feyza Altun, çiftin hesaplarını ve geçmişini anlattığı gece, Dr. Tayyar Öz’ün kliniğinin internet sitesindeki doktorlara baktığınızda her zaman yabancı isimli doktorların bulunduğunu belirtti.

Çift yakın zamanda kliniklerinin web sitesinde düzenleme yaptı…

Daha önce pek çok yabancı doktorun yer aldığı ‘Doktorlarımız’ listesinde şu anda sadece Tayyar Öz yer alıyor.

konakajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu