Teknoloji

EA Sports FC 24’ün EURO 2024 Güncellemesi Geliyor

EA Sports FC 24’ün EURO 2024 güncellemesi, bu hafta içerisinde yayınlanacak. Peki içerik olarak neler getiriyor? Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: PUBG ve NewJeans İş Birliği Duyuruldu


EA Sports FC 24’ün EURO 2024 Güncellemesi İçin Hazır Mısınız?

Bildiğiniz gibi gerek Electronic Arts ve gerekse de Konami, futbol oyunları için hem Avrupa Kupası hem de Dünya Kupası organizasyonları ile ilgili içerik güncellemeleri yayınlıyorlar. Dün itibarıyla sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunan Electronic Arts, EA Sports FC 24’ün EURO 2024 güncellemesi duyurusunda bulundu.

6 Haziran 2024 Perşembe günü yani yarın bütün platformlarda yayınlanacak olan güncelleme, 2024 Avrupa Kupası heyecanını lisanslı olarak EA Sports FC 24’ün yanı sıra EA Sports FC Mobile ve EA Sports FC Online oyunlarına da getirecek. Ayrıca oyunu 16 Ocak 2024 tarihine kadar oynayan oyunculara da EURO 2024 Ultimate Team oyuncu eşyalarından birisi hediye edilmişti;

  • Jack Grealish (İngiltere)
  • Ousmane Dembele (Fransa)
  • Federico Chiesa (İtalya)
  • Florian Wirtz (Almanya)
  • Virgil Van Djik (Hollanda)
  • Alvaro Morata (İspanya)

Geçtiğimiz yıl içerisinde yapılan EURO 2024 güncellemesinin duyurusunda UEFA Pazarlama Yöneticisi Guy-Laurent Epstein, “EA Sports FC oyununun bir parçası olan UEFA EURO 2024 ile EA Sports ile ortaklığımız genişlettiğimiz için mutluyuz. UEFA EURO 2024, dünyanın en canlı ve heyecan verici futbol turnuvalarından birisi ve dünya çapındaki devasa EA Sports FC 24 topluluğunun böylesi otantik oyun ortamında turnuva ile buluşacak olmalarından dolayı heyecanlıyız.” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu