Haber

CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Asmalıevler Mahallesi’ndeki Yol Sorununu Çözeceğini Söyledi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali İstek Ertemur, Asmalıevler Mahallesi sakinleri ve muhtarına yol ve üstyapı sorunlarının çözüleceği sözünü verdi.

CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali İstek Ertemur, Pamukkale’nin mahallelerinde çalışmalarını sürdürüyor. Ertemur, Asmalıevler Mahallesi’nde Muhtar Zeki Cacur ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Tam anlamıyla şantiyeye dönüşen ve 4 aydır yol çalışmaları tamamlanamayan Asmalıevler’de sorunları tespit eden Ertemur, çözüm sözü verdi.

Ertemur, muhtarlıktaki konuşmasında şu ifadeleri kullandı; “Uzaya gittik diye övünüyoruz ama gerçek tablo şu; Pamukkale yollarına yaya ve araç yolu yapamadılar. Ben yapacağım. Siz bana güvendiniz ve bana milletvekili olma misyonunu verdiniz. Bugün sizden ülkeme hizmet edecek yerel yönetici olma yetkisini istiyorum. Miras bırakmak istiyorum. Mutluluk getirmek istiyorum. Bunu istiyorum. Artık sorumluluğumuz daha büyük! Bunu birlikte başaracağız. Bir kişi hiçbir şey yapamaz. Tek başına. Hedefimiz ortak; yaşanabilir bir Pamukkale. Şu ana kadar yöneticiler kararlarını masada aldılar. Masada yürütülen tüm projelere para harcamak ayıptır. Bağbaşı’nda yapılan çalışmalar “Milyonlarca TL kazandırdı” boşa gitti. Biz bu şekilde çalışmayacağız. Asmalıevler’e gelip mahallenin ihtiyaçlarını sizden dinleyeceğim. Analizi birlikte bulacağız ve projelerimizi ortak akılla hayata geçireceğiz. Kimse beni kravat takarken veya resmi bir arabada görmeyecek. Bunları taahhüt olarak yazabilirsiniz.”

Muhtar Zeki Cacur, “Sorunlarımız belli, artık çözüm istiyoruz. Liderlerimiz bizi ziyaret etmiyor, çözüm üretmiyor. Mahallemizde üstyapı çalışmalarımız çok yavaş ilerliyor. Sokaklarımız 4 aydır böyle. ” – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu