Teknoloji

ChatGPT için ücretli abonelik seçeneği geldi: ChatGPT Plus nedir, farkları nelerdir?

ChatGPT’nin piyasaya sürülmesi, yalnızca dünya çapında çok sayıda kullanıcıyı çekmekle kalmadı, aynı zamanda pek çok tartışma da yarattı. Yapay zeka tarafından üretilen araştırma makaleleri veya ev ödevleriyle uğraşma girişimleri hala gündemde. Ancak bu ortamda OpenAI hizmetlerini bir adım öteye taşımaya devam ediyor.

Sadece birkaç gün önce yapılan bir tartışma, ChatGPT için ücretli bir ödeme planından bahsediyordu. Ve şimdi bu tez gerçek oldu. Aylık 20 ABD Doları karşılığında kullanılabilen ChatGPT Plus, premium kullanıcılara aşağıdaki ek özellikleri sunar:

  • En yoğun zamanlarda bile ChatGPT’ye kolay erişim.
  • Daha hızlı yanıt süreleri.
  • Yeni özelliklere ve iyileştirmelere öncelikli erişim.

Şu anda yalnızca ABD’deki müşteriler tarafından kullanılabilir Ücretli abonelik seçeneğinin yakında diğer ülke ve bölgelere de yaygınlaştırılması planlanıyor. İlgilenenler resmi bekleme listesi üzerinden başvurabilir ve OpenAI, önümüzdeki haftalarda potansiyel kullanıcıları davet etme sürecini başlatmayı hedefliyor.

Ücretsiz sürümü kullanmaya devam etmeyi planlayanlar için iyi haberlerimiz var. Açıklama şu şekilde: Ücretsiz kullanıcılarımızı seviyoruz ve ChatGPT’ye ücretsiz erişim sunmaya devam edeceğiz.

  • Son günlerin en çok tanınan konusu: ChatGPT nedir? ChatGPT nasıl kullanılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu