Teknoloji

Apple CEO’su Tim Cook’tan Steve Jobs’a yeni saygı duruşu

Apple’ın kurucusu Steve Jobs yaşasaydı bugün 68 yaşında olacaktı. 2011 yılında bir tümöre bağlı solunum durması nedeniyle hayatını kaybeden Jobs, devrim niteliğindeki ürün ve fikirleriyle birçok sektörü değiştirdi. Şu anki Apple CEO’su Tim Cook, Jobs’ın 24 Şubat’taki doğum gününü anmak için bir bildiri yayınladı: Öğretecek çok şeyi olan insanlar, öğrenecek çok şeyleri varmış gibi yaşarlar ve Steve öğrenmeyi severdi. Tanıdığım en meraklı insandı, bu da onu tanıdığım en iyi öğretmen yaptı. Mutlu Yıllar arkadaşım.

Steve Jobs, 2022’de, ölümünden çok sonra, Cumhurbaşkanlığı Özgürlük Madalyası i ile ödüllendirildi. Biden yönetiminin o dönemde bir basın açıklamasında yer aldığına göre, ABD’deki en yüksek sivil onur nişanı olan bu madalya, ABD’nin refahına, maliyetine veya güvenliğine, dünya barışına örnek teşkil eden katkılarda bulunan kişilere veriliyor. veya diğer değerli toplumsal, kamusal veya özel çabalar.

Steve Jobs’ın anısını her zaman yaşatacak tüm çalışmaların yanı sıra, Laurene Powell İşleri, Johnny IveVe Tim Cook, geçen yıl bir gösteriye geldi Steve Jobs Arşivibaşladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu