Haber

Alpagut Sümerspor Yöneticileri ile Görüşme

2023-2024 döneminde Harika Amatör Lig’de mücadele edecek olan Alpagut Sümer spor Yöneticiler spor muhabirleri ile bir araya geldi. Toplantıya Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sadri Atam, Eskişehir Futbol İl Temsilcisi Ethem Üzer ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda Eskişehir Amatör Spor Kulüpler Federasyonu Başkanı Sadri Atam, Alpagut Sümerspor’un Amatör Lig 1. şampiyonluk kupasını Lider Anıl Koçhan’a takdim etti. Son maça kadar şampiyonu belli olmadığı için sahada kupayı veremediklerinin altını çizen Atam, Alpagut Sümerspor’a yeni sezonda başarılar diledi. Anıl Koçhan da amatör spora katkılarından dolayı Önder Atam’a teşekkür etti.

Başkan Anıl Koçhan düzenlediği basın toplantısında Güma İnşaat’ın sponsor olarak kendilerine destek vereceğini belirterek, desteklerinden dolayı Türker Şahin’e teşekkür etti.

Kulüp Başkanı Anıl Koçhan, yeni sezonda hedeflerinin şampiyon olmak olduğunun altını çizerek, “25 arkadaş olarak güzel bir oluşum oluşturduk. ‘Üç yıl, 3 şampiyonluk’ mottosuyla yola çıktık. 3 yılda 3 şampiyonluğa ulaştık şampiyon olarak.Ligimize bir profesyonel takım daha eklemek istiyoruz.Eskişehir takımlarının imkansızlıklar yüzünden Eskişehirspor’a katkı veremediğini gördük.Bu konuların üzerinden geçip gerekli girişimleri yapacağız.Güzel yaptık. Teknik Direktörümüz Erhan Uslu’nun listesine göre transferleri karşılaştırdık. Başarılı olacağımıza inanıyorum. 20-25 yaş aralığındaki genç sporcularla anlaştık” dedi. – ESKİŞEHİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu