Haber

AK Parti’ye katılan Nazilli Belediye Başkanı Özcan’a karşılama

DÜZGÜN Parti’den istifa edip AK Parti’ye katılan Nazilli Belediye Lideri Kürşat Engin Özcan, Nazilli’ye hizmetlerin artarak devam edeceğini bildirdi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 23 Kasım’da rozet takılan Özcan’ı belediye binası önünde vatandaşlar karşıladı.

Burada vatandaşlara seslenen Özcan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “mili birlik” davetine kayıtsız kalmayıp “evet” dediğini söyledi.

Çalışmalarına orta vermeden devam edeceklerini aktaran Özcan, şunları kaydetti:

“Arkadaşlarımızla birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Hiçbir pozisyonla ilgili bir sıkıntımız yok. Nazilli’ye hizmet etmek, gelecek Türkiye’nin güçlü yarınları için hep birlikte hareket edeceğiz. Birlik beraberlik içinde olmak isteyen her arkadaşla yol yürüyeceğimizi söyledik. Beni yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim. Nazilli’ye aylardır yağmur yağmıyordu. İnşallah bu yağmur gibi Nazili’mize hizmet yağacak.”

Konuşmanın akabinde Özcan, belediye binasında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Programa, AK Parti Aydın milletvekilleri Mustafa Savaş, Metin Yavuz, Bekir Kuvvet Erim, İstek Posacı, AK Parti MKYK Üyesi Seda Sarıbaş, AK Parti Aydın Vilayet Lideri Ömer Özmen, Kuyucak Belediye Lideri Metin Ertürk, Bozdoğan Belediye Lideri Ufuk Altıntaş, Buharkent Belediye Lideri Mehmet Erol ve AK Parti İlçe Lideri Mustafa Abak da katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu