Haber

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, MHP İzmir İl Başkanlığı’nı ziyaret etti

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, MHP İzmir İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Dağ, ziyarette kendisi için İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda düzenlenen karşılama törenine katılan Cumhur İttifakı ortaklarına teşekkür etti.

15 Temmuz’da Cumhur İttifakı’nın meydanlarda kurulduğunu belirten Dağ, “Cumhur İttifakı bu ülkenin bekası ve bekası için her zaman birlik ve beraberliğini göstereceğini bu dönemde net bir şekilde göstermiştir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise “Bu süreci uyum içinde sürdürüyorlar.” dedi.

Hamza Dağ, Cumhur İttifakı olarak hem seçim çalışmalarını hem de diğer konuları istişare halinde sürdüreceklerini vurguladı.

İzmir’in sorunlarını iyi bildiğini belirten Dağ, şöyle konuştu:

“Biz bu şehirde 4 dönem milletvekili olarak görev yapma şansına sahip olduk. Bu süre zarfında İzmir’in her yerindeki sorunlara hakim olduk. Merkezi hükümetin çözmesi gereken sorunları çözmeye çalıştık. Şimdi, Belediye ile yereli bir araya getirerek bu sorunları çözme irademizi ortaya koyacağız. İnşallah bunu hem büyükşehir hem de büyükşehir yapacak. Belediye lideri olarak 30’da kazanacağımız belediyeleri hayata geçireceğiz. İlçeler ve diğer 30 ilçe genelinde yaklaşık 2,5 ay kadar heyecanlı ve keyifli bir kampanya dönemimiz olacak. Bundan sonra 5 yıllık bir belediye başkanlığı döneminde 4,5 milyon hemşehrimizle yola devam edeceğiz.” İzmir sokaklarında her yeri dolaşacağız.”

“Kapı kapı dolaşıp herkesten oy isteyeceğiz.”

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin de Dağ’a başarılar diledi.

Dağ’ın kazanması için çalışacaklarını belirten Şahin, “Biz teşkilatımızla birlikte İzmir için ayırmadan, bölmeden, canla başla çalışmaya hazırız. Kapı kapı dolaşıp herkesten oy isteyeceğiz.” söz konusu.

AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu da yerel seçimlere Cumhur İttifakı ile omuz omuza girdiklerini belirtti.

İzmir’in Türkiye’nin en özel şehirlerinden biri olduğunu kaydeden Kasapoğlu, “İzmir’in çıtasını ve markasını güçlendirmek için siz değerli adaylarımızla birlikte çalışacağız. Tüm kalbimizle çalışacağız. Eksikler, zorluklar olsa da, Yorulmadan, yorulmadan, yorulmadan çalışacağız.İnşallah Cumhur İttifakı “Bu zorluğu hep birlikte en ön saflarda aşacağız.” ifadelerini kullandı.

AK Parti İzmir İl Lideri Bilal Saygılı, Cumhur İttifakı’nın ülkenin ve milletin kalbinden çıktığını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu